Chcete vedieť ako nás hodnotíte?

Slovenskú verziu našeho eshopu sme síce spustili len nedávno, ale na slovebský trh sme detské oblečenie GEORGE zasielali už i predtým cez náš český eshop www.stylovyspunt.cz. Zaujíma vás ako nás hodnotia českí, ale i slovenskí zákazníci?

Niekoľko príkladov:

  1. Michaela V. (7.8.2019) - "Opravdu krásné oblečení, dodání rychlé. Určitě budu objednávat dál:)"
  2. Kateřina K. (4.8.2019) - "Rozumné ceny, pěkné oblečení, dobrá kvalita.... A velice rychlá doba dodání, vřele doporučuji."
  3. Jana N. (29.7.2019) - "Rychle doručení, kvalitní zboží, skvělé ceny. Kvalitní a stalobarevný materiál, tvarově stálý, příjemný i pro citlivou pokožku. Barevně lze oblečení krásně kombinovat. Prostě perfektní."

 

Aktuálne máme na českom eshope 469 hodnotení s priemerom 5 hviezdičiek - www.stylovyspunt.cz/hodnoceni-obchodu/.

Ak vás zaujíma ako nás hodnotia zákazníci na prestížnom portály Heureka.cz - mrknúť sa môžete tu - obchody.heureka.cz/stylovyspunt-cz/recenze/.
A aby to bolo kompletné, na slovenskej verzii Heureka.sk nájdete hodnotenie tu - obchody.heureka.sk/stylovyspunt-cz/recenze/.

U nás sa nemusíte báť, že budete na balíček čakať neúmerne dlho. Všetko, čo vidíte v našom eshope máme i skladom. Balíčky expedujeme najneskôr nasledujúci pracovný deň, ale častokrát skôr.

Ak vášmu špuntovi veľkosť nesadne, bez problémov môžete oblečenie vymeniť za inú veľkosť do 14 dní, alebo nám môžete oblečenie do rovnakej doby vrátiť.

So zaslaním zásielky späť k nám vám radi pomôžeme.

 

AwesomeScreenshot-www-stylovyspunt-cz-mikiny-a-svetry-3-chlapecka-mikina-george--cervena--motiv-mickey-mouse--2019-08-13_11_14